REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/24

Rodzice dzieci, które zostały przyjęte do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/24 w rekrutacji prowadzonej przez miasto Wrocław – gratulujemy i witamy na pokładzie Sowiej Akademii 😊 🦉

Proszę obserwować naszą stronę, tutaj będą pojawiały się najważniejsze informacje. Na ten moment informuję, że będę się z Państwem kontaktować w tygodniu 8.05.2023r.- 12.05.2023r. w celu ustalenia szczegółów podpisania umowy na rok szkolny 2023/24.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że rekrutacja do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/2023 prowadzona będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji prowadzonego przez miasto Wrocław. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i kryteriami rekrutacji 2023/2024.

Zapraszamy rodziców dzieci do zapisów do naszej placówki. Jesteśmy przedszkolem publicznym, więc opieka jest bezpłatna (5 godzin). Za każdą dodatkową godzinę naliczana jest 1zł. W sytuacji zgłoszonej nieobecności dziecka spowodowanego chorobą lub innymi przyczynami (sytuacja epidemiczna, urlop) rodzic nie ponosi żadnych opłat!

Dlaczego warto wybrać Sowią Akademię?

– ciepła, przyjazna atmosfera
– indywidualne podejście do dziecka
– dużo swobody
– budujemy relacje, zamiast stosować kary i nagrody
– bogata gama zajęć dodatkowych (w cenie czesnego j. angielski, zajęcia umuzykalniające i zajęcia z uważności). Dodatkowo: joga, karate, język angielski, taniec, sensomotoryka, zajęcia eksperymentalne Koza-Lab i inne)
– korzystamy z elementów pedagogiki demokratycznej, porozumienia bez przemocy, komunikujemy się językiem osobistym
– dużo czasu na świeżym powietrzu
– zdrowa dieta
– szkolenia dla rodziców (współpracujemy z Fundacją ,,Wychowanie w Szacunku”)